plavky s push-upem

Plavky push-up pro ženy - Váš způsob, jak dosáhnout ideálního poprsí

Větší, kulatější a správně zvednutý - každá z nás sní o tom, aby její poprsí v plavkách vypadalo co nejlépe. Máme pro vás dobré zprávy: existuje na to patent. Podprsenka s vycpávkami a push-up efektem nejen opticky zvětší poprsí, ale také mu dodá hezčí tvar a zvedne ho, aby vypadal okouzlující! V Miss Lou najdete velký výběr plavek push-up, ve kterých se budete cítit sebevědoměji a žensky! Můžete si vybírat z mnoha modelů dvoudílných a jednodílných kostýmů. Zkontrolujte naše návrhy a vyberte si ten, který odpovídá vašim potřebám a preferencím!

Proč si vybrat plavky s push-up efektem?

Push-up košíčky plavek splňují jednu základní funkci - co nejvíce zdůraznit poprsí a zlepšit jeho vzhled bez zásahu estetické medicíny chirurgů. Pomocí push-up vložek lze dodat objem malému poprsí a vytvořit vizuální efekt zvětšení, ale také zvednout velké poprsí.

Jak push-up plavky zvětšují poprsí?

Zajímá vás, jak je push-up vložka v plavkách konstruována? Košíčky mohou mít vložky buď trvale zabudované nebo vyjímatelné. Stále více se však prosazují pevné push-up vložky, kde efekt zvětšení je dosažen pomocí nevyjímatelné pěnové podložky v dolní části košíčku. Tepelně tvarovaná vnitřní část podprsenky sbírá prsa do středu, zvedá je a formuje je do dokonale kulatého tvaru.

Plavky s vyjímatelnými push-up vložkami mají také své výhody. Zde jsou termicky tvarované podložky ve tvaru slzové kapky - houby dodávající objem, vkládané do kapes uvnitř košíčků. Můžete do nich vložit další polštářky nebo je vyměnit za silnější, ale po jejich vyjmutí se podprsenka může stát obyčejným ztuženým nebo polotuženým modelem. Díky push-up vložkám získávají prsa efekt zvednutí odspodu a dekolt se přirozeně plní. Díky tomu si můžete sami vybrat, jak moc chcete svá prsa zvětšit. Nositelka tedy může sama rozhodnout, zda potřebuje zvětšení, nebo ne.

Plavky push-up - které ženy by si je měly vybrat?

  • s malým poprsím, které chtějí opticky zvětšit
  • s velkým, povislým poprsím, které potřebuje zvednout
  • milující pohodlí - díky ztuženým košíčkům je poprsí dobře podpírané.

Takže není důležité, jak velké máte poprsí. Plavky push-up nejsou určeny pouze pro dámy s malými košíčky. Mezi ženami drobné postavy, majitelkami malého a středního poprsí, jsou tyto druhy košíčků nejpopulárnější, ale také dámy s velkým poprsím často využívají výhod push-up podprsenek. V jejich případě má ztužený košíček a správná konstrukce podprsenky za úkol především vyniknout a zdůraznit poprsí tím, že je unese a sbere do středu. Push-up podprsenky mohou opticky vyrovnat proporce postavy a dělat vás opravdu atraktivními!

Je nejvyšší čas doplnit svou letní garderobu o nejmodernější, dokonale přizpůsobené vaší siluetě plavky s push-upem!
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium