Něco o značce

Ahoj kráso! Jsme Miss Lou

Miss Lou je moderní značka specializující se na letní stylizace, která byla založena s cílem pozitivně ovlivnit plážovou módu tím, že se budeme dělit o to, co umíme nejlépe. Jsme odpovědí na potřeby plavek a letních stylizací a zároveň se snažíme splnit potřeby a touhy žen 21. století. Chceme vám darovat radost, úsměv a zasít vás MÓDÝM s velkým "M".

Miss Lou vznikla pro všechny ženy, které sledují nejnovější trendy v plážové módě, jsou zainteresované, mají svůj jedinečný styl a ocení rovnováhu mezi kvalitou a cenou.

Název značky, volně přeloženo, znamená Slečna Lou, ale skrývá se za ním veselá, kreativní, šťastná, přátelská a kompetentní osobnost.

"VĚŘÍME, ŽE SE O PLÁŽOVÉ MODĚ MISS LOU MUSÍME DĚLIT!"

 - - - - - - - - - - - - - - -

NAŠE HISTORIE

Láska k módnímu průmyslu a silný vliv světa kolem nás nám daly základ pro velké sny, sny o vytvoření značky plavek a stylu Miss Lou. Tyto sny se nyní staly skutečností! Naše zkušená skupina, která se plavkami pracuje již více než 30 let, je silný tým žen, které vždy staví dobro žen na první místo.

Společná práce a zapojení celého týmu dělají magii Miss Lou. Ve spolupráci s nejlepšími návrháři a designéry spodního prádla tvoříme "perly" módy na pláži.

Svět se neustále mění a někdy je těžké s ním držet krok, ale Miss Lou se snaží držet krok s galopujícími trendy a být o krok vpředu.

Stále se učíme a rozvíjíme, ale jedním stálým prvkem značky Miss Lou je kvalita, přizpůsobení a styl, na který jsme hrdí, známí a oblíbení. Připojte se k nám na naší cestě životního stylu!

 - - - - - - - - - - - - - - -

NÁŠ CÍL

Naším cílem je neustále hledat léto a touha cestovat s Vámi po celém světě! Chceme „přelít“ do plavek všechny naše i Vaše emoce, které nás provázejí během úžasných slunečných prázdnin. Snažíme se, aby všechny naše projekty byly radostné, plné energie, slunečné a zároveň elegantní a plné ženské elegance.

V našich žilách proudí pozitivní a živý postoj k lidem a světu. Miss Lou oslavuje pocit svobody, víru v sebe sama, kreativitu a jistotu v naše vlastní neomezené možnosti. Věříme v sílu komunity, do které patří každá zákaznice Miss Lou, ta nás vede k budování naší vlastní historie.

 - - - - - - - - - - - - - - -

NÁŠ PRODUKT

Tvorby Miss Lou jsou charakterizovány letními barvami, vzory, mladistvou bezstarostností a radostí. Všechny plavky Miss Lou jsou vyráběny v Polsku, naší krásné zemi! Na našich štítcích s hrdostí nese nápis: Vyrobeno v Polsku.

Vzhledem k potřebám našich zákaznic týkajících se plavek s velkými velikostmi/kalíšky jsme navázali distribuční spolupráci s jedním z největších výrobců plavek v Polsku - Z.P.H.U. FEBA. Miss Lou nabízí hlavně černé plavky od značky Feba, tzv. linie Basic, která je k dispozici ve všech velikostech po celý rok (velikosti: XS - 6XL a 36B - 44I).

Děkujeme vám, že si vybíráte moudře

Miss Lou

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium