Vrácení zboží | Výměna

Pro provedení výměny / vrácení zboží musíte zaslat objednané zboží společně s vyplněným formulářem pro vrácení a poté co nejrychleji provést novou objednávku.

 

Verze ke stažení (klepněte na ikonu)


PDF soubor ke stažení 

- - - - - > JAK PROVÉST VRÁCENÍ?


1. Stáhněte si výše uvedený formulář kliknutím na něj (formulář se stáhne do vašeho počítače / formulář jste také obdrželi od nás v elektronické formě v potvrzení objednávky)

2. Stáhnutý formulář najdete: vlevo dole na obrazovce nebo v Můj počítač / Stahování

3. Otevřete (pokud nemáte program Adobe Reader, můžete ho otevřít pomocí prohlížeče).

4. Vyplňte formulář

5. Hotový formulář vytiskněte (vložte do balíku) nebo nám ho zašlete e-mailem na adresu sklep@misslou.cz

6. Do zásilky přiložte doklad o nákupu (účtenku nebo fakturu, nejsou právně vyžadovány, ale jejich přiložení výrazně usnadní a urychlí vyřízení vrácení a vrácení finančních prostředků) a podepsaný formulář pro vrácení.

7. Pošlete nám balíček jakýmkoli způsobem: polskou poštou, kurýrem, odešlete ho sami v balíkovně na adresu: Miss Lou s.c. ul. Ignacego Paderewskiego 4, 43-330 Wilamowice woj. śląskie POLSKA

8. Hotovo! Čekejte na vrácení peněz

  • Poplatek za vrácení nese na sobě kupující.
  • Vrácení peněz provedeme do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o rozhodnutí odstoupit od smlouvy (obvykle však trvá kratší dobu). Můžeme si ponechat platbu do doby obdržení zboží nebo doručení důkazu o odeslání zboží zpět

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

POUČENÍ

Právo odstoupit od smlouvy uzavřené na dálku

 

Máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání jakéhokoliv důvodu do 14 dnů. Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne po 14 dnech ode dne uzavření smlouvy, ve kterém jste převzali věc, nebo ve kterém třetí osoba jiná než přepravce a určená Vámi převzala věc. Chcete-li uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, musíte nás (ihned) informovat o svém rozhodnutí o odstoupení od této smlouvy jednoznačným prohlášením například písemně zaslaným:

  • Adres pro oznámení o odstoupení od smlouvy: Miss Lou, ul. Ignacego Paderewskiego 4, 43-330 Wilamowice śląsk Polska
  • E-mailová adresa: sklep@misslou.cz 
  • Můžete použít výše uvedený formulář odstoupení od smlouvy (vrácení), ale není to povinné. Chcete-li si zachovat lhůtu pro odstoupení od smlouvy, stačí oznámit provádění Vašeho práva na odstoupení od smlouvy před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.

Důsledky odstoupení od smlouvy / vrácení zboží: V případě odstoupení od této smlouvy Vám vrátíme platbu okamžitě, a v každém případě ne později než 14 dní ode dne, kdy jsme obdrželi zpětnou zásilku. Náklady na přepravu zboží nebudou vráceny.

Platby Vám vrátíme stejným způsobem, jaký jste použili při původní transakci, pokud jste výslovně souhlasili s jiným řešením; v každém případě Vám nebudou účtovány žádné poplatky související s tímto vrácením. Můžeme odložit vrácení platby do doby obdržení zboží nebo do doby, kdy nám byl předložen důkaz o jeho odeslání, podle toho, co nastane dříve.

Prosíme o zaslání vráceného zboží na adresu sídla firmy:

Miss Lou s.c. Monika Konior, Janusz Fajferek
ul. Ignacego Paderewskiego 4, 43-330 Wilamowice, Polska

Okamžitě, a v každém případě nejpozději do 14 dnů od dne, kdy jste nás informovali o odstoupení od této smlouvy, Vám vrátíme platbu. Termín je zachován, pokud zboží odešlete před uplynutím lhůty 14 dnů. Náklady na přímý návrat zboží musíte nést sami. Za snížení hodnoty zboží v důsledku použití zboží v jiném rozsahu, než bylo nutné k určení charakteru, vlastností a funkce zboží, odpovídáte pouze Vy.

Upozornění: Vrácené zboží musí být kompletní. Zboží musí být vráceno v neporušeném stavu, pokud není předem dohodnuto jinak. Spotřebitel odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku jeho užívání v rozsahu přesahujícím určení jeho charakteru, vlastností a funkce.

Prohlašuji, že jsem se seznámil/a a akceptuji:

  • Obchodní podmínky
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Informace o výměnách zboží / vrácení / reklamacích k dispozici na www.misslou.cz

 

 

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium